04 december 2025

Kort maar weer leuke ervaringen

 

47 km

Ondanks het mooie weer vandaag maar een heel klein rondje, even op en neer naar Wervershoof en bij de familie langs.


Op het fietspad langs de Flevoweg moest ik even stoppen want door de berm kon niet en de machinist stond even te kletsen met zijn collega maar dat was zo klaar en kon ik weer verder.


Iets verder heb ik me weer verwonderd over de kas verlichting, er branden duizenden, misschien wel honderdduizenden lampen met rossig  licht om de groei te bevorderen.

Eenmaal voorbij Medemblik vroeg ik me af of de weerprofeten dit nu een bewolkte of zonnige dag noemen. In Wervershoof eerst naar Ben, die niet thuis was toen naar Margriet en later nog even naar Aad die het rijk alleen had.

Bij m’n vertrek kwam ik nog een neef tegen met z’n vrouw en drie kleinkinderen waarover zij vandaag de oppas hadden.



Dan via het Egboetswater naar Twisk waar ik op een afslag ben omgekeerd, er lag te veel bagger op de weg en dat leek me niet zo verstandig om door te gaan.

Ook de bietenrooier met trekker waren volop bezig.


Eenmaal in de polder kwam ik nog weer iets aparts tegen, langs de Flevoweg werd net een camera geïnstalleerd die er professioneel uit zag en het was echt zo’n camera waar we zelf een beetje aan hebben meebetaald en als ze een foto van je maken betaal je weer en dan het volle pond Over slechts 47 km genieten met achteraf prachtig weer.  https://youtu.be/P_2q3x-r-VY

Geen opmerkingen: