De banden zijn nog steeds op spanning, hoewel het is al 2 weken geleden dat ik zo ver was om bijna van huis te gaan dat was 11 februari en nu is het de 24e. In die periode is er veel veranderd, eerst had ik zelf wat “rommel aan de vin” een gezegde als we met de motorschuit naar het land gingen en er wat waterplanten in de vin kwamen, en de gang raakte er dan even uit. En net die dag, toen ik klaar stond om te gaan ging het bij Tiny helemaal mis mogelijk zware griep, zelfs zo erg dat de reis die zou maken met haar zus Riet naar Afrika niet door is gegaan en sinds dien ben ik mantelzorger.
En als je “niets” te doen hebt ga je wat “prutsen” met dingen die je nooit zo serieus bekijkt, zoals m’n Smartwatch wat beter bestuderen, de Gard Pro Ultra plus 2 een geweldig apparaat wat ik al een jaar of wat gebruik om mezelf in de waan te laten dat ik gezond ben.
Ook de brug schoon spuiten die glad en glibberig was van algen en mos en zo rommel ik wat voort en zal t.z.t. zeker weer een rondje in de Quest gaan maken kleine stukjes in het begin want de conditie is nu 0,0 denk ik.
Ook kwam ik nog wat oude krantenberichten tegen, van het streekblad tot zelf de Volkskrant mooie herinneringen.



Geen opmerkingen:
Een reactie posten