Vanmorgen zou ik visite krijgen, De jongste broer van Tiny , Frans en Carin en de oudste zus van Tiny. Het was gezellig en alles was in orde, de stoelen buiten en even controleren op onvolkomenheden maar dat viel mee.. Ja ze kwamen voor het eerst buiten sinds alle consternatie van de afgelopen maanden.
Ook op de garagedeur was iets van nieuwleven een mooi heel fijn insect en net toen ik er een foto van had gemaakt was de visite er. Het was gezellig onder het genot van koffie met iets erbij. Zo tegen half één was het stel weer op huis aan en kon ik mijn eigen gang weer gaan, even een “klein” rondje dacht ik toen want de hele middag in huis of achter het huis zitten kan altijd nog dus omkleden en gaan het ritje werd toch iets grote dan de bedoeling was.
Al dwalend door de regio kwam het in me op om naar kleinzoon Job en Sanne in Tuitjenhorn te fietsen, na veel zoeken en vragen kwam ik er maar er was niemand aanwezig maar de deurbel met herkenning werkte goed ik had elijk twee stemmem via de techniek van vandaag de dag.Op de terug weg passeerde ik nog een neef Ben Kamp met zijn vrouw, hij herkende mij aan de gekko en ik meende zijn gezicht te kunnen plaatsen, weleens gezien op Facebook . Stoppen en even kletsen bij mijn weten had ik hem nog nooit eerder ontmoet, maar goed dat doet er niet toe. Op een bepaald moment vroeg hij me of ik de laatste tijd nog iets van Piet Kamp had gehoord, ik bedoel mijn broer, nee nou dat is kort geleden uitgekomen. Hij had pas nog een mooi feest gehad vanwege z’n 80ste verjaardag en heel kort erna kwam hij via de huisarts bij de afdeling oncologie waar hem werd verteld dat hij niet in jaren moest denken maar in maanden. Ook weer zo’n geval met de gevreesde ziekte waar ik pas met Tiny weer genoeg heb meegemaakt. We namen afscheid en toen ik thuis kwam stond de dagteller toch nog weer op 75 km
https://youtu.be/nqfXA6yFm04 Over de Korte Afsluitdijk




Geen opmerkingen:
Een reactie posten